KASA FIK HIT 10
KASA FIK HIT 10
KASA FIK HIT 10

KASA FIK HIT 10

Všetko čo potrebujete pre eKasu v jednom. Certifikované a komplexné riešenie. 10 palcový dotykový displej, integrovaná 58mm tlačiareň.

Všetko v jednom. Najlepšia voľba pre obchod. 

Na výber z dvoch licencií ŠTANDARD a PREMIUM.
599,00 €
S DPH


Opýtať sa otázku (0)
 

KASA FIK licencia ​STANDARD

Vhodné pre základnú fiškalizáciu platieb, kde je kladený maximálny dôraz na ​rýchlosť a jednoduchosť.​ Vyniká intuitívnym ovládaním s neobmedzeným počtom ​ položiek alebo PLU. V jednorazovej cene OEM licencie je pokladničné zariadenie s ​celoživotnou licenciou.

KASA FIK licencia ​PREMIUM

Ideálnym riešením pre väčšie prevádzky, ktoré vyžadujú kompletnú ​kontrolu​ pomocou vzdialeného prístupu z počítača. Prehľad uzávierok, objednávok, CRM, skladu, mapa stolov aj dochádzka zamestnancov a mnoho ďalšieho na cloude.​ V cene získate pokladnicu za​ zvýhodnenú cenu,​ najnovšie funkcie softvéru.

KASA FIK STANDARD - 599 € s DPH

KASA FIK PREMIUM - 299 € s DPH + 22,80€ s DPH mesačne

(v prípade záujmu o PREMIUM licenciu nás kontaktujte)

Hlavné parametre: 

● Neobmedzený počet​ položiek, PLU, účteniek ● Pripraveno na ​eKasu ● Možnost nastavenia a podpory pomocí​ Teamwiever ● Technická podpora a servis ​po celej SR ● Prepojenie na ​platobný terminál Sumup ● Synchronizácia dát​ v pravidelných intervaloch  ● Backoffice (vzdialená správa) umožňuje náhľad do pokladníc, ich ​správu a kontrolu nad            podnikom (položky, kategórie, správa cien, prehľad tržieb a udalostí) ● Tlač účteniek​ na pokladničných tlačiarňach (Integrovaná, Bluetooth, USB, WiFi/LAN) ● Online záloha​ dát e-mailem, do súboru alebo do backoffice ● Podpora zliav, poznámok, prihlasovanie užívateľov a užívateľské práva ● Správa objednávok, objednávky do kuchyne, vyvolávanie zákazníkov, skladová evidencia,         dochádzka, mapa stolov, CRM atď ● Tlač ​uzávierok​ pokladnice a evidencia pokladničných pohybov a stavov ● História​ pokladničných dokladov ● Podpora ​cudzích mien​ USD, CZK atď ● Export a import dát 

 

 

KASA FIK HIT 10
100 položky
Žiadne recenzie

Otázky (0)

Momentálne žiadne otázky zákazníkov.


Vaša otázka bola úspešne odoslaná nášmu tímu. Ďakujem za otázku!
Opýtať sa otázku
skryť formulár