elio miniPOS V2 VRP2 VRP
elio miniPOS V2 VRP2 VRP
elio miniPOS V2 VRP2 VRP
elio miniPOS V2 VRP2 VRP

elio miniPOS V2 VRP2 VRP

VRP2 v cene zdarma. Elio miniPOS V2 predstavuje elegantný a pritom dostupný terminál pre použitie s VRP2.

Vhodný pre malé prevádzky ako kaderníctva, malé pohostinstva, stánkový predaj, ambulantný predaj. Tam kde vydáte cca 30 bločkov za deň.

Varianta
  • bez Orange SIM karty
  • Orange SIM karta + 12 € doplatok
  • Orange SIM karta + Platobný terminál SumUp
  • Platobný terminál Sumup
248,00 €
S DPH


Opýtať sa otázku (0)
 
elio miniPOS pre pokladňa V2 VRP2
98 položky
Žiadne recenzie
    Počet spárovaných zariadení s jednou VRP nemôže byť viac ako 3. Čo mám robiť?

    Prostredníctvom aplikácie VRP 2 odporúčame v nastaveniach odpárovať zariadenia postupom: Kliknutím v ľavom hlavnom menu na tlačidlo Nastavenia a následne na tlačidlo Spárované zariadenia, kde sa zobrazí obrazovka, ktorá slúži pre zobrazenie zoznamu spárovaných mobilných zariadení s VRP. Počet spárovaných zariadení s jednou VRP nemôže byť viac ako 3. Pri každom zázname v tabuľke zoznamu spárovaných mobilných zariadení sa nachádza ID zariadenia, názov zariadenia, dátum spárovania, dátum posledného prihlásenia a možnosť Odpárovať. Pomocou tlačidla Odpárovať zrušíte prepojenie mobilného zariadenia s VRP umožňujúce prihlasovanie cez PIN (resp. odtlačok prsta). Postup je detailne popísaný v Používateľskej príručke – VRP 2 zverejnenej na portáli finančnej správy na strane 130.


    Ako si nainštalovať aplikáciu VRP 2 ?

   elio miniPOS V2 VRP2

Elio miniPOS V2 predstavuje elegantný a pritom dostupný terminál pre použitie s VRP2. Mobilný POS terminál s 5,45 ̎ HD displejom slúži k prehľadnejšiemu a lepšiemu používaniu. Model elio miniPOS V2 kombinuje tenký design modelu V2 s praktickosťou modelu V1S. Výsledkom je tenký terminál za veľmi prijateľnú cenu, ktorý svojho majiteľa prekvapí svopjimi praktickými a užitočými vlastnosťami. Driver pre použitie VRP2 v cene !!!

V elio miniPOS V2 je nainštalovaná aplikácia pre Virtuálnu registračnú pokladnicu (VRP ) , ako aj driver pre podporu tlače . Do VRP sa prihlásite prihlasovacími údajmi , ktoré dostanete z finančnej správy po registracií VRP. Doporučujeme potom zmeniť prihlasovanie prostredníctvom PIN . Najdete v nastaveniach VRP.

Driver pre tlač VRP je potrebné aktivovať licenciou , ktorú nájdete v balení . Nastavíte tlač na elio miniPOS  a pokladnica funguje.

Špecifikácia:

OS:Android 7.1
Procesor:Quadcore 1.4GHz
RAM:1 GB
ROM:8 GB
LCD:5,45“, HD IPS - 1440 × 720 px
Kamera:5 Mpx, barcode skener
4G:Áno
Wi-fi802.11 a/b/g/n
Bluetooth:4.2
GPS:Áno
Batéria:7.6V/2580mAh
Tlač:Thermal printing
Šírka pásky:58 mm
Rýchlosť tlače:70 mm/s
Životnosť tlačovej hlavy:50 km
Priemer pásky:50 mm
Rozmery:212 × 80 × 18 mm
Prevádzková teplota:0 – 45 Celsia
SIM karta:Áno
Hmotnosť:364g
Rozhranie:Typ-C USB, OTG 
Voliteľné:Nabíjecí kolíbka

 

virtualna registracna pokladnica - elektronicka registracna pokladnica - virtualna registracna pokladnica prihlasenie - virtualna registracna pokladnica financna sprava - co je registracna pokladnica - registracna pokladnica cena

Mohlo by vás zaujať aj

Otázky (0)

Momentálne žiadne otázky zákazníkov.


Vaša otázka bola úspešne odoslaná nášmu tímu. Ďakujem za otázku!
Opýtať sa otázku
skryť formulár