VRP2 tlačiareň biela / registračná...
VRP2 tlačiareň biela / registračná...
VRP2 tlačiareň biela / registračná...
VRP2 tlačiareň biela / registračná...
VRP2 tlačiareň biela / registračná...

VRP2 tlačiareň biela / registračná pokladnica

Prenosná bezdrôtová Bluetooth mobilná tlačiareň pre vRP2 Android IOS Windows

Skladom posledný kus !

Posledné kusy v sklade
69,00 €
S DPH


Opýtať sa otázku (0)
 

Spôsob tlače: termálna čiarová tlač

Rozhranie: USB+Bluetooth 4.0

- Šírka papiera: 57 mm

Šírka tlače: 48 mm

vrp biela
1 ks
Žiadne recenzie
  VRP 2 pre zariadenia s operačným systémom iOS

  BRATISLAVA – 14.03.2023: Bezplatná aplikácia na evidenciu tržieb VRP 2 je od dnes dostupná už aj pre používateľov iOS  verzia 15 a vyššia. Aplikácia podporuje 12 druhov cenovo dostupných tlačiarní a disponuje všetkými funkcionalitami ako verzia VRP 2 pre Android zariadenia.

  Xprinter XP-T58K (58mm)

  Xprinter XP-V320L (80mm)

  Cashino PTP-II/BT24

  Goojprt PT-210

  Rongta RPP02N (ExVan RPP02)

  Elio P101

  POS-5805DD (ZJiang/ExVan)

  POS-5809DD (ZJiang/ExVan Plus)

  Star Micronics SM-S220i

  Star Micronics SM-T300i

  Bixolon SPP-R210

  Bixolon SPP-R200/II/III


  Počet spárovaných zariadení s jednou VRP nemôže byť viac ako 3. Čo mám robiť?

  Prostredníctvom aplikácie VRP 2 odporúčame v nastaveniach odpárovať zariadenia postupom: Kliknutím v ľavom hlavnom menu na tlačidlo Nastavenia a následne na tlačidlo Spárované zariadenia, kde sa zobrazí obrazovka, ktorá slúži pre zobrazenie zoznamu spárovaných mobilných zariadení s VRP. Počet spárovaných zariadení s jednou VRP nemôže byť viac ako 3. Pri každom zázname v tabuľke zoznamu spárovaných mobilných zariadení sa nachádza ID zariadenia, názov zariadenia, dátum spárovania, dátum posledného prihlásenia a možnosť Odpárovať. Pomocou tlačidla Odpárovať zrušíte prepojenie mobilného zariadenia s VRP umožňujúce prihlasovanie cez PIN (resp. odtlačok prsta). Postup je detailne popísaný v Používateľskej príručke – VRP 2 zverejnenej na portáli finančnej správy na strane 130.


  Ako si nainštalovať aplikáciu VRP 2 ?

Prečo Si Vybrať Našu Tlačiareň pre Virtuálnu Registračnú Pokladňu VRP?

V dnešnej dobe dynamického obchodu a neustáleho pohybu je dôležité mať technológiu, ktorá vám drží krok. Naša tlačiareň pre virtuálnu registračnú pokladňu VRP je navrhnutá presne pre vaše potreby. Či už vediete kaderníctvo, butik alebo akýkoľvek podnik, kde je elegancia spojená s funkcionalitou, naša tlačiareň sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho podnikania.

Prečo práve naša VRP bielá tlačiareň?

Pripojenie je bez problémové

Kompatibilita s iOS aj Androidom znamená, že bez ohľadu na vaše zariadenie , naša tlačiareň sa bez problémov integruje pre vaše zariadenie mobil či tablet. Jednoduchosť pripojenia a flexibilita používania z nej robí univerzálneho pomocníka.

Energia, Ktorá Nezostane Pozadu

S veľkokapacitnou 1500mAh batériou, ktorá vydrží aj niekoľko dní, sa môžete spoľahnúť, že vaša tlačiareň bude pripravená vždy, keď ju budete potrebovať. Už žiadne nepríjemné prekvapenia s vybitou batériou v najmenej vhodný moment.

Elegancia, Ktorá Očarí

Náš dizajn v čistej bielej farbe nie je len taký obyčajný. Je navrhnutý tak, aby ladil s interiérom vášho kaderníctva, butiku či akéhokoľvek moderného podniku, pridávajúc šmrnc a štýl bez toho, aby ste museli obetovať funkčnosť.

5 Presvedčivých Výhod:

Univerzálna Kompatibilita - Bezproblémové pripojenie s iOS a Android zariadeniami znamená flexibilitu a jednoduchosť používania.

Blesková Tlač - Maximálna efektivita s rýchlosťou tlače, ktorá vás nikdy nenechá čakať.

Dlhá Výdrž Batérie - S 1500mAh batériou, ktorá vydrží dni, je naša tlačiareň vždy pripravená keď ju potrebujete.

Elegantný Dizajn - Biele prevedenie pridáva vášmu podniku štýl a zároveň sa hodí ku každému interiéru.

Ideálny Spoločník pre Vaše Podnikanie - Či už ste kaderníčka alebo majiteľ butiku, táto tlačiareň bol navrhnutá, aby vyhovovala potrebám vášho podniku a zároveň dodala na elegancii.

Obklopte sa technológiou, ktorá pracuje pre vás – efektívne, spoľahlivo a s eleganciou. Naša Tlačiareň pre Virtuálnu Registračnú Pokladňu VRP je tu, aby vaše podnikanie posunula na vyššiu úroveň.

vrp
vrp-bateria
vrp2

Otázky (0)

Momentálne žiadne otázky zákazníkov.


Vaša otázka bola úspešne odoslaná nášmu tímu. Ďakujem za otázku!
Opýtať sa otázku
skryť formulár