MK SQL - modul SKLAD

MK SQL - modul SKLAD

Softvér

Modul Sklad je vhodný do malých a stredných spoločností, kde je potrebné prehľadne evidovať skladové hospodárstvo.

200,00 €
S DPH

MK SQL - modul SKLAD

MK SQL je informačný systém určený pre malé a stredné spoločnosti. Systém je modulárny, určený pre potreby evidencie komplexnej firemnej ekonomickej, obchodnej a skladovej agendy. Pozostáva z voliteľných modulov jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdového modulu, obchodného a skladového modulu, a modulu výroba. Informačný systém je postavený na vyspelej technológii klient-server, čo ho z pohľadu bezpečnosti a rýchlosti zaraďuje medzi vyhľadávané informačné systémy. MK SQL je nasadený v rôznych spoločnostiach so širokým zameraním, čo samé osebe potvrdzuje jeho bohatú funkcionalitu.

Modul SKLAD obsahuje evidenciu tovaru a služieb, príjem, hotovostný a fakturačný predaj, spotrebu a prevodky. Obsahuje evidenciu ekvivalentov, širokú podporu predvolených zliav a pevných cien, delenie odberateľov podľa obratu s možnosťou zadelenia do tabuľky zliav a množstvo prehľadných rekapitulačných výpisov.

Rozširovacími modulmi umožňuje evidenciu sériových čísel, evidenciu opráv a reklamácií, vystavené a prijaté objednávky, opakujúce sa objednávky, kalkulácie a výrobu. Taktiež podporuje registračné pokladne a fiskálne moduly pokladníc Elcom (všetky typy), J&V Safe 2000/3000, Pegas FM-06 (aj s možnosťou programovania servisných nastavení, napr. syst. príznaky, DPH, logo...). Evidencia skladu je metódou FIFO.

-------------------

Návody

Používanie programu

Sklad

Sklad – príplatkové moduly

Ostatné

Nastavenia programu(ov)

Výmena údajov

Špecifické referencie

Súvisiace produkty

(3 produkty v rovnakej kategórii)

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password