Mobilná Mini Tlačiareň elio RPP02B VRP2
Mobilná Mini Tlačiareň elio RPP02B VRP2
Mobilná Mini Tlačiareň elio RPP02B VRP2
Mobilná Mini Tlačiareň elio RPP02B VRP2
Mobilná Mini Tlačiareň elio RPP02B VRP2
Mobilná Mini Tlačiareň elio RPP02B VRP2
Mobilná Mini Tlačiareň elio RPP02B VRP2

Mobilná Mini Tlačiareň elio RPP02B VRP2

Mobilná tlačiareň elio RPP02B s vynikajúcim výkonom. Vďaka 1600mAh lion batérii môžete na jedno nabitie vytlačiť až 200 m účteniek pri rýchlosti tlače 8 cm / s.

119,00 €
S DPH


Opýtať sa otázku (0)
 

Predstavujeme vám mobilnú tlačiareň elio RPP02B VRP2 - vášho nového nevyhnutného pomocníka pre podnikanie na cestách alebo v teréne. S touto inovatívnou tlačiarňou už nebudete nikdy viazaní na jedno miesto. Či už ste obchodník ambulantného stánkového predaja, servisný technik v teréne, alebo potrebujete rýchlo a efektívne vytlačiť účtenky priamo pri zákazníkovi, elio RPP02B je tu, aby vám to umožnila.

 

Táto malá, ale výkonná tlačiareň vás oslobodí od starostí s hľadaním elektrickej zásuvky vďaka svojej výkonnej 1600mAh li-ion batérii, ktorá zabezpečuje, že na jedno nabitie vytlačíte až 200 metrov účteniek. S rýchlosťou tlače 80 mm/s už nebudete musieť zákazníkov nepríjemne dlho nechávať čakať. A vďaka jej rozmanitým rozhraniam, vrátane  USB a Bluetooth, sa ľahko pripojíte k aneroidu ci Win.

 

Jednoduchá obsluha tlačiarne znamená, že sa s ňou ľahko zžijete a bude vašim spoľahlivým spoločníkom bez ohľadu na to, kde vaša práca vyžaduje byť. Ľahká a kompaktná konštrukcia s hmotnosťou len 260g (vrátane batérie a pásky) zabezpečuje, že tlačiareň elio RPP02B nepridáva zbytočnú váhu a ľahko sa zmestí do tašky alebo batohu.

 

5 presvedčivých výhodami produktu:

 

1. Mobilná a flexibilná – Vďaka batérii s dlhou výdržou a bezdrôtovým pripojením môžete tlačiť kdekoľvek.

   

2. Vysoká efektivita – Umožňuje vytlačiť až 200 m účteniek na jedno nabitie pri rýchlosti 80 mm/s, čo minimalizuje čakanie zákazníkov.

 

3. Univerzálne pripojenie – S rozhraniami USB a Bluetooth sa ľahko pripojíte k Androidu ci Win.

 

4. Jednoduchá obsluha – Bez komplikovaných nastavení, elio RPP02B je navrhnutá pre rýchle a intuitívne použitie.

 

5. Ľahká a kompaktná – S hmotnosťou len 260g a malými rozmermi sa stane nenahraditeľným partnerom v mobilnom podnikaní bez zbytočnej ťarchy.

 

Investícia do mobilnej tlačiarne elio RPP02B VRP2 znamená investícia do flexibility, efektivity a neustálej pripravenosti na podnikanie bez hraníc. Urobte krok vpred s technológiou, ktorá drží krok s vašimi podnikateľskými potrebami.

RPP02B
100 položky
Žiadne recenzie
    Počet spárovaných zariadení s jednou VRP nemôže byť viac ako 3. Čo mám robiť?

    Prostredníctvom aplikácie VRP 2 odporúčame v nastaveniach odpárovať zariadenia postupom: Kliknutím v ľavom hlavnom menu na tlačidlo Nastavenia a následne na tlačidlo Spárované zariadenia, kde sa zobrazí obrazovka, ktorá slúži pre zobrazenie zoznamu spárovaných mobilných zariadení s VRP. Počet spárovaných zariadení s jednou VRP nemôže byť viac ako 3. Pri každom zázname v tabuľke zoznamu spárovaných mobilných zariadení sa nachádza ID zariadenia, názov zariadenia, dátum spárovania, dátum posledného prihlásenia a možnosť Odpárovať. Pomocou tlačidla Odpárovať zrušíte prepojenie mobilného zariadenia s VRP umožňujúce prihlasovanie cez PIN (resp. odtlačok prsta). Postup je detailne popísaný v Používateľskej príručke – VRP 2 zverejnenej na portáli finančnej správy na strane 130.


    Ako si nainštalovať aplikáciu VRP 2 ?

Otázky (0)

Momentálne žiadne otázky zákazníkov.


Vaša otázka bola úspešne odoslaná nášmu tímu. Ďakujem za otázku!
Opýtať sa otázku
skryť formulár