Profesionálny Detektor bankoviek ECB-2304

ECB-2304 new

Nové

Jednoducho si overte pravost bankoviek detektorom bankoviek
Video Detektora bankoviek si pozri nižšie
Detektor bankoviek ECB-2304 je moderné mobilné zariadenie s jednoduchou obsluhou na overovanie pravosti bankoviek.
Zariadenie má vbudovanú dobíjateľnú batériu.

8 položky

v externom sklade

€93.00

+ -

Pridať do zoznamu prianí

MnožstvoCena na kus po zľaveušetríte
2 €91.00 ziskali ste €4.00
4 €90.10 ziskali ste €11.60

Overovač bankoviek ECB-2304

Detektor bankoviek ECB-2304 je moderné, mobilné zariadenie s jednoduchou obsluhou na overovanie pravosti bankoviek. Zariadenie má vbudovanú dobíjateľnú batériu.

Zákazník si môže zvoliť smer výstupu bankovky dopredu alebo dozadu. Po vložení bankovky do prístroja si prístroj bankovku automaticky stiahne a citlivé senzory preskúšajú pozíciu a existenciu magnetizujúcich častíc, infračervených znakov, prvkov citlivých na ultrafialové žiarenie, bezpečnostných vlákien ako aj rozmery bankovky.

Prístroj automaticky zobrazuje počet a celkovú hodnotu skontrolovaných bankoviek.
Spoľahlivosť identifikácie podozrivých a falošných bankoviek je veľmi vysoká, vďaka rozsahu kontrolovaných prvkov. Prístroj diagnostikuje bankovky automaticky, v prípade podozrivej bankovky vydáva aj zvukový signál.

Na zariadení je možnosť kontrolovať aj britské libry potom ako sa táto mena navolí príslušným tlačítkom na zariadení. Prístroj má ekologickú dobíjateľnú Lithium-iónovú batériu, takže ostáva plne funkčný aj po odpojení adaptéra od elektrickej siete. Rýchlosť preskúšania jednej bankovky je menej ako 0,5 sekundy. Hornú časť je možné odklopiť, vďaka čomu je prístupná časť so snímacím senzorom, a týmpádom je prečistenie senzora pri údržbe podstatne jednoduchšie.

Po vložení bankovky do zariadenia si zariadenie bankovku automaticky vtiahne a citlivé senzory preskúšajú pozíciu a existenciu magnetizujúcich častíc, infračervených znakov, prvkov citlivých na ultrafialové žiarenie, bezpečnostných vlákien ako aj rozmery bankovky. Zariadenie diagnostikuje bankovky automaticky, v prípade falošnej alebo podozrivej bankovky vydáva aj zvukový signál.
Detekovanie NOVEJ 5 EUROVEJ BANKOVKY, ako aj 10 - 20 EUROVEJ BANKOVKY, po vydaní ďalších nových euro bankoviek bude možnosť vykonať upgrade vnútorného programu zariadenia.

POUŽITIE:

Je vhodný do všetkých obchodných prevádzok, ako aj na všetky miesta poskytovania služieb, v ktorých dochádza k príjmu hotovosti. Je vhodný aj pre ambulantný predaj, vďaka dobíjateľnej Lithium-iónovej batérii.              

Parametre Detektora Bankoviek ( overovač )

Rýchlosť detekcie< 0,5 s / bankovku
Typ displejaLCD displej s modrým podsvietením
NapájanieDC 9 V adaptér alebo 7,5 V lítiová batéria
Príkon5 W
Hmotnosť0,63 kg
Rozmery (šírka x hĺbka x výška)128 mm x 143 mm x 73 mm
Prevádzková teplota0°C až 40°C
Teplota  skladovania- 20°C až 70°C
Vlhkosť prostredia25% až 80% relatívna vlhkosť, nekondenzujúca
CertifikáciaCE, RoHSDetektory bankoviek ECB-2304  ktoré v súčasnosti dodávame už detekujú a verifikujú pravosť novej 20€ bankovky.

V minulosti dodané modely ECB-2303 a ECB-2304 je možné tiež upgradovať na nový firmware – po tejto zmene je detektor schopný detekovať aj 20€ bankovku.

Tento úkon stojí:  17€

Pokiaľ k nám detektor donesiete osobne, prosím rátajte s tým že tento úkon nerobíme na počkanie, musíte tovar ponechať u nás.

PREPRAVNÉ:
Pri doručovanom tovare musíte rátať ešte s cenou prepravného k vám
Detektor bankoviek pre potraviny

Detektor bankoviek pre reštauracie

Detektor bankoviek pre bary

Detektor bankoviek pre podnikateľov

Detektor bankoviek pre živnostníkov

SÚVISIACE PRODUKTY

988 views