Registračná pokladňa DATECS MP-55B/F + R, s čítacím zariadením, bez batérie

Nové

Fiskálna registračná pokladnica DATECS MP-55B/F + R (certifikovaná podľa zákona 289/2008 Z.z.) je malá, výkonná registračná pokladnica s prehľadnou tlačidlovou klávesnicou a zákazníckym displejom. Pokladnica má v sebe zabudované čítacie zariadenie, ktoré umožňuje stiahnuť elektronický žurnál z pokladnice bez použitia počítača

22 položky

v externom sklade

€296.00

€334.00

-€38.00

+ -

Pridať do zoznamu prianí

Video Fiškálnej registračnej pokladnice Datecs


Pokladnica registračná DATECS MP-55B/F + R, s čítacím zariadením , bez batérie

Fiskálna registračná pokladnica DATECS MP-55B/F +R (certifikovaná podľa zákona č. 289/2008 Z.z.) je malá, výkonná registračná pokladnica s prehľadnou tlačidlovou klávesnicou. Pokladnica má v sebe zabudované čítacie zariadenie, ktoré umožňuje stiahnuť elektronický žurnál z pokladnice bez použitia počítača. Kvalitná a rýchla termotlačiareň tlačí účtenku na 57mm širokú termopásku. Možnosť evidovať až 3 000 položiek. Pokladnica má alfanumerický 2 x 16 znakový operátorský aj zákaznícky displej, má možnosť programovania z PC a vedie 4 tovarové skupiny.

Pokladnica pracuje s napájacím adaptérom, pripojená do siete 220V.
Batériu je možné dokúpiť aj neskôr, potom sa stáva pokladnica prenosnou. Batériu môže inštalovať len servisná organizácia.

POUŽITIE:
Vhodná do obchodných prevádzok, a do prevádzok s poskytovaním služieb všetkého druhu.              

Dovoľujeme si ctených zákazníkov upozorniť, že ceny uvádzané pri tovare v internetovom obchode platia len pri nákupe cez internet a pri nákupe v kamennom obchode môžu byť odlišné. Takisto by sme vám radi pripomenuli, že na tovar zakúpený cez internetový obchod Vám okrem doručenia dobierkou ponúkame aj možnosť osobného vyzdvihnutia v našej prevádzke na Moldavskej ceste v Turňi n/B.

V cene registračnej pokladne nie je zahrnutý poplatok za uvedenie pokladnice do prevádzky (fiskalizacia). Registračnú pokladňu smie uviesť do prevádzky iba servisná organizácia, ktorá ma na to oprávnenie.

nastavenie casu

Nastavenie casu manualne - navod

Download (246.25k)

Prepojenie pokladnice z PC

Datecs Communicator vz. 1.0.114.zip (pre Windows 7, Windows 8, Windows 8.1)

Download (1.1M)

Prepojenie ECR z PC pre XP

Datecs Communicator vz. 1.0.114.zip (pre Windows XP)

Download (2.28M)

Datecs komunikator 115

Prepojenie ECR - PC - pre WIN 7 8 10

Download (634.06k)

SÚVISIACE PRODUKTY

224 views