ZVÝHODNENÝ PRENÁJOM ZARIADENÍ

Zabezpečíme vám pokladničný systém bez finančných starostí.

V rámci mesačného poplatku, ktorý je dostupný pre každého, získate:

- Hardvér
- Softvér
- eKasa
- Platobný terminál

Nechajte finančné starosti za sebou a užívajte si výhody komplexného riešenia!

Pokladničný systém pre zaručený úspech Jednoduché použitie, spoľahlivé fungovanie a bohatá funkcionalita za prijateľnú cenu.

Mobilná registračná pokladnica s možnosťou prijímania platieb kartou (platobný terminál) poskytuje všetko potrebné pre menšie prevádzky alebo stánkový predaj. Toto elegantné riešenie je vhodné aj ako mobilný čašník alebo zariadenie pre kuriéra.

Túto eKasa pokladňu oceníte, ak máte predajňu, kde je dôležité šetriť miesto. Ide o prenosné zariadenie s veľkosťou 8 palcov, ktoré môžete použiť aj ako doplnkovú pokladnicu, napríklad za barom na terase v reštaurácii alebo kaviarni. Navyše vám pomôže šetriť peniaze.

Túto výkonnú 15-palcovú registračnú pokladnicu odporúčame najmä pre väčšie a náročnejšie prevádzky. eKasa tlačiareň je zabudovaná v nohe displeja, čo šetrí miesto. Toto zariadenie oceníte pre ľahkú prácu s dotykovým displejom a množstvom pokročilých funkcií.

PODMIENKY PRENÁJMU REGISTRAČNÝCH POKLADNÍC

Chceme vám maximálne zjednodušiť začiatok podnikania. Preto sme pre vás pripravili možnosť zvýhodneného prenájmu pokladnic. Vy tak ušetríte počiatočné náklady na nákup pokladničného systému, ale ja softvéru.

K zariadeniam, ktoré sa používajú ako eKasa, je potrebné si jednorazovo zakúpiť CHDÚ v cene 80 EUR alebo 119 EUR, podľa použitého modelu eKasa zariadenia. Chránené dátové úložisko (CHDÚ) vám zostáva aj po skončení nájomného vzťahu, pretože jeho archivácia vo vašom účtovníctve je povinná zo zákona.

Cena prenájmu v sebe záhŕňa aj licenciu na používanie aplikácie iKelp Pokladňa Standard a všetky ceny sú uvedené bez DPH. Zvýhodnený prenájom poskytujeme len novým zákazníkom, alebo existujúcim zákazníkom, ktorí otvárajú novú prevádzku. Minimálna doba prenájmu je 24 mesiacov. Túto zvýhodnenú cenu je možné uplatniť len na jedno predajné miesto. Pre existujúcich zákazníkov alebo pre ďalšie predajné miesto vám radi pripravíme individuálnu cenovú ponuku.

Radi pre vás pripravíme nezáväznú cenovú ponuku prispôsobenú vašim potrebám. Neváhajte nás kontaktovať cez e-mail alebo telefonicky.

VYBERTE SI CENNÍK PODĽA SPÔSOBU DODANIA VAŠEJ NOVEJ POKLADNICE

Preferujete náš zvýhodnený mesačný prenájom alebo extra cenu pre jednorazový nákup?
Alebo zariadenia už máte a chcete len softvér? ... Rozhodnutie je na vás, vyberte si cenník, ktorý vás zaujíma: