Vlastným objednávkovým systémom si zvýšite počet vašich zákazníkov a vaše tržby až o 30%*

Neplaťte vysoké provízie za niečo, čo si dokážete zabezpečiť sami a výrazne lacnejšie. S iKelp POS Mobile viete váš web rozšíriť o online objednávanie do pár sekúnd. Nemusíte byť ani odborníkom ani platiť drahých špecialistov. Budujte svoju vlastnú značku reštaurácie a vlastnú databázu svojich zákazníkov.

Video online objednávkový systém


Ako online objednávanie donášky zvyšuje vaše zisky?

Rozšírte váš biznis aj mimo obmedzeného priestoru reštaurácie
S rozvozom minimalizujete náklady v prepočte na jedného zákazníka
Online objednávanie donášky prebieha automaticky, obsluhe šetríte čas
Konečne využijete marketingové nástroje pre zvýšenie tržieb
Uľahčite si pracovné postupy s prehľadnou evidenciou objednávok

Všetci gastronómovia vedia, že obedová špička je čas, kedy môžu a musia spraviť čo najvyššiu tržbu. Neobmedzujte však svoje zisky len na veľkosť vašej reštaurácie. Donáškou môžete mnohonásobne zvýšiť počet zákazníkov, ktorých obslúžite a to nie len počas obedovej špičky. Navyše, pri rozvoze je obsluha zákazníkov omnoho jednoduchšia a lacnejšia. Nepotrebujete príbor, riad, nábytok, obsluhu, ani priestor. Jedlo stačí zákazníkovi iba priniesť (alebo odovzdať na prevádzke).

Pri online objednávaní šetríte aj na personáli, ktorý by inak strácal čas preberaním telefonických objednávok. Všetko prebieha automaticky, bez účasti obsluhy (až na kuchára a samotný rozvoz). Obrovskou pomôckou je aj evidencia donášky v aplikácii. Máte tak prehľad o všetkých objednávkach a ich stave. Kuchyňa presne vie, čo má začať chystať. Veci na rozvoz alebo osobný odber nachystáte rýchlo a prehľadne.

Pri online objednávaní môžete efektívne využiť marketingové nástroje, pracovať so zákazníkom, ponúknuť mu akcie alebo zľavové kupóny, využiť reklamu na internete alebo v mobile ... jednoducho veci, ktoré vo vašej reštaurácii nemáte šancu zrealizovať a počas obedovej špičky nie je na to priestor.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password