Objednávkový systém rozvozu jedál VLASTNÝ OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM ZA PÁR SEKÚND A BEZ PROVÍZIÍ Z OBJEDNÁVOK

Podľa štatistík zvýšenie tržieb až o 30% dosiahli mnohé reštaurácie a pizzerie vďaka donáške s možnosťou objednávania cez internet, avšak pod vlastnou značkou. To môžete dosiahnuť prekvapivo jednoducho s aplikáciou iKelp POS Mobile. Je to kompletný reštauračný systém, ktorého súčasťou je aj online objednávkový systém a evidencia donášky. Vďaka tomu spustíte objednávanie na vašom webe do pár sekúnd.

Aplikácia DONÁŠKA je samostatný nástroj pre efektívne zapracovávanie objednávok donášky, v ktorom neplatíte žiadne provízie za došlé objednávky. Tuto aplikáciu je možné používať aj ako doplnok vášho súčasného pokladničného systému. Aplikáciu iKelp POS Mobile DONÁŠKA je možné začať používať prakticky behom niekoľkých minút. Stačí si aktivovať váš účet, nahrať položky a umiestniť tlačidlo s odkazom na váš jedálničke do webových stránok ale facebook profilu. Aplikácia je navrhnutá tak, aby ju bolo možné používať na akomkoľvek zariadení. Nemusíte preto kupovať ďalší počítač, tablet alebo iný hardware.

VYŽIADAJTE SI BEZPLATNÚ ONLINE PREZENTÁCIU

RÝCHLEJŠIA, JEDNODUCHŠIA A PREHĽADNEJŠIA EVIDENCIA OBJEDNÁVOK

Evidencia donášky a aplikácií iKelp POS Mobile DONÁŠKA pomáha jak personálu, tak aj majiteľovi a manažérom prevádzky.

Personál dostáva do rúk nástroj, ktorý mu uľahčí prácu a ušetrí čas. Majiteľ a manažér prevádzky zase získava okamžitý prehľad, kontrolu štatistiky. S perom a papierom nebude nikdy tak efektívny a hlavne riskuje množstvo chýb.

 • Personál získava nástroj pre uľahčenie práce a ušetrenie času
 • Majitelia a manažéri prevádzky získajú okamžitý prehľad, kontrolu a štatistiky
 • Jednoduchá a rýchla evidencia nových objednávok
 • Prehľad o stave objednávok, prepojenie s kuchyňou
 • Grafické rozlíšenie objednávok na donášku od objednávok s osobným vyzdvihnutím
 • Všetky potrebné informácie k donáške ma šofér na účtenke, alebo v aplikácii
 • Objednávky je možné prijímať jak online, tak i ručne v prípade telefonickej objednávky

KURIÉR – APLIKÁCIA, KTORÁ ZEFEKTÍVNI PRÁCU ŠOFÉRA

S aplikáciou KURIÉR dostáva váš šofér do rúk nástroj, vďaka ktorému dopraví zákazníkovi jedlo ďaleko efektívnejšie

V aplikácií si jednoducho zoradí objednávky podľa naplánovanej trasy . Jediným stlačením tlačidla v detaile objednávky spustí navigáciu a automatický sa mu vyplní adresa miesta doručenia. Vytočiť číslo na zákazníka zvládne takisto pohodlne z detailu objednávky v aplikácií.

Každý detail je navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť a efektivitu vášho šoféra.

Všetko funguje online. Aplikáciu KURIÉR preto spustíte na akomkoľvek mobilnom telefóne alebo tablete pripojenom k internetu. V prípade, že vášho šoféra vybavíte naším mobilným POS terminálom Sunmi V2 Pro, budete môcť zákazníkovi vytlačiť doklad za platbu priamo na mieste doručenia.

SMS NOTIFIKÁCIE A SMS MARKETING

Zarábajte na tom, že si až 90 % zákazníkov prečíta SMS správu spravidla do 5 minút od doručenia. Jednoducho si nastavte systém tak, aby po dokončení objednávky zákazníkovi zaslal SMS správu so zľavovým kódom na ďalší nákup. Zákazník tak získava pocit výnimočnosti a motiváciu k ďalšiemu nákupu u vás.

Pomocou SMS správ môžete zefektívniť taktiež prácu kuriéra, ktorý už nemusí zdĺhavo vytáčať telefóne čísla. Systém sám pošle informáciu, že je jedlo na ceste, aby si preň mohol zákazník prísť k dverám.

A to nie je všetko. SMS je možné automaticky odoslať tiež po prijatí a zaevidovaní telefonickej objednávky. Zákazník tak dostáva SMS s informáciou o predpokladanom čase doručenia s odkazom na sledovanie stavu objednávky a registráciu do vernostného programu.

POKROČILÉ MARKETINGOVÉ NÁSTROJE

Urobte si z vašich zákazníkov svojich fanúšikov . Oni sa vám za to odvďačia väčšou útratou.

V aplikácii iKelp POS Mobile Donáška máte k dispozícii hneď niekoľko nástrojov, pomocou ktorých môžete zákazníkov motivovať k väčšej útrate alebo ich odmeniť za vernosť.

 • Kategorizácia zákazníkov
 • Odmena za registráciu zákazníka pri prvom nákupe
 • Zľavové kupóny a poukážky – jednoduchá evidencia a používanie
 • Dobíjanie kreditu ako nástroj pre získavanie verných zákazníkov s opakovanými objednávkami
 • Možnosť nastaviť si vlastný vernostný program
 • Napojení na celosvetový vernostný program Cashback World

S našimi šikovnými nástrojmi rozbehnete váš marketing na plný plyn.

PRAKTICKÝ A ČISTÝ DESIGN ZÁKAZNÍCKEHO PROSTREDIA

Či už váš zákazník objednáva z webového prehliadača na svojom počítači, alebo na displeji mobilného telefónu z pohodlia svojej obývačky, iKelp POS Mobile DONÁŠKA bude vždy vyzerať prehľadne a užívateľský príjemne.

Samozrejmosťou je možnosť pridať u každej položke fotografiu, alebo jednotlivé kategórie jedálničku farebne odlíšiť, aby sa zákazník na vašej stránke cítil príjemne.

VZHĽAD DONÁŠKOVEJ STRÁNKY JE PLNE V RÉŽII VAŠEJ KREATIVITY

Výsledný vzhľad samotnej aplikácie iKelp POS Mobile DONÁŠKA je možné plne prispôsobiť designu vašej webstránky. Váš zákazník tak vďaka tomu ani na moment nestratí kontakt s image vašej reštaurácie.

Prispôsobenie stránky s ponukou donášky navyše nie je otázkou zložitých programátorských zásahov. Samotný vzhľad si nastavíte v 3 krokoch behom niekoľko málo minút. Stačí nastaviť farby charakterizujúce váš web, nahrať obrázok, ktorý sa bude zobrazovať na pozadí, nahrať vaše logo a máte hotovo.

VAŠE VLASTNÁ APLIKÁCIA A LOGO V MOBILE ZÁKAZNÍKA

Predstavte si aké to je, mať vlastnú aplikáciu a logo v mobile vášho zákazníka. Ikonou aplikácie je logo vašej reštaurácie. Vďaka tomu mate istotu, že sa zákazník dostane vždy priamo na stránku s s vašou ponukou donášky. Je to jedinečná forma reklamy. Tiež vám to znie lákavo?

S objednávkovým systémom iKelp POS Mobile ROZVOZ máte aplikáciu ako súčasť celého riešenia ZADARMO. Teda bez ďalších nákladov na vývoj a výrobu takejto aplikácie. Navyše sa možnosť stiahnutia aplikácie zákazníkovi ponúkne automaticky. Po stiahnutí sa aplikácie uloží na plochu zákazníkovho telefónnou. Takže, kedykoľvek keď bude prechádzať plochu svojho telefónu, vaše logo mu bude stále na očiach.

ŠIROKÉ MOŽNOSTI PLATBY

Je len na vás, aký spôsob platby vaším zákazníkom umožníte. Niektoré prevádzky preferujú platbu online, iným zase vyhovuje platba v hotovosti pri doručení jedla zákazníkovi. Zaujímavou možnosťou je i platba kreditom. Kredit si u vás zákazník môže dopredu dobiť a postupne spotrebovávať na úhradu objednávok. Výhodou je, že máte peniaze vopred a s tým aj istotu, že zákazník bude objednávať práve u vás. Veď, kto by si chcel nechať svoj kredit prepadnúť?

Pre prijímanie online platieb si môžete vybrať jedného z poskytovateľov platobných brán, ktorých poperujeme. Medzi podporovaných poskytovateľov patrí napríklad GoPay, alebo ComGate. Spustenie platobnej brány na vašej donáškovej stránke je veľmi jednoduché. Stačí mať len podpísanú zmluvu o akceptácii online platieb s niektorým z podporovaných poskytovateľov. S tým vám ale samozrejme radí pomôžu i naši vyškolený konzultanti.

Pokiaľ chcete zákazníkom poskytnúť komfort platby kartou aj pri doručení jedla, vybavte vášho šoféra mobilným platobným terminálom mPOS, ktorý je možné pripojiť k akémukoľvek mobilnému telefónu či tabletu.

KOĽKO TO CELÉ STOJÍ?

Na výber máte z 3 balíčkov. Všetky balíčky už v základe obsahujú kompletný systém vrátane aplikácie Kuriér. Rozdiel je len v počte objednávok, ktoré za mesiac spracujete. Medzi jednotlivými balíčkami môžete kedykoľvek bezplatne prechádzať. Do balíčku sa započítavajú iba objednávky uskutočnené online a nie tie ktoré ste prijali telefonicky a zadali do systému ručne.

POKIAĽ MÁTE NEJAKÉ NEZODPOVEDANÉ OTÁZKY, NEVÁHAJTE MA KONTAKTOVAŤ

Tel.: 0911397609