VRP2

Podpora VRP 2 pre staršie verzie Androidov končí

Bezplatná aplikácia VRP 2 na evidenciu tržieb, ktorú prevádzkuje finančná správa, nebude dostupná pre zariadenia s operačným systémom Android 5.0.x a nižšie. K ukončeniu podpory by malo dôjsť budúci mesiac. Dôvodom je postupné obmedzovanie podpory spoločnosťou Google. Finančná správa preto odporúča užívateľom, aby používali zariadenia s vyšším operačným systémom.

Čítaj viac
116 videne

Vo VRP2 podpora pre platobné terminály

Čítaj viac
81 videne

Úpravy vo VRP 2 zvyšujú užívateľský komfort

Bezplatná aplikácia VRP 2 na evidenciu tržieb je pre približne 30 000 jej používateľov opäť o niečo komfortnejšia. Finančná správa aktualizovala jej funkcionality. Úpravou prešlo napríklad zobrazenie sadzby DPH, filtre tovarov a služieb či vystavených dokladov. Došlo aj k avizovanému ukončeniu podpory pre zariadenia s operačným systémom Android 5.0.x a nižšie.

Čítaj viac
111 videne

Novinky v aplikácii VRP 2

BRATISLAVA – 20.07.2023: Finančná správa aktualizovala bezplatnú aplikáciu Virtuálna registračná pokladnica 2 (VRP 2) na evidenciu tržieb. Novinky sa týkajú ukladania použitých mailových adries do zariadenia pri posielaní dokladu mailom a vypnutia zaokrúhľovania pre typ položky - vrátené obaly, vrátenie tovaru, oprava ako aj ďalších menších vylepšení a opráv jej funkcionalít.

Čítaj viac
111 videne

VRP 2 dostupná na iOS zariadenia

Čítaj viac
147 videne

Aktualizovali sme aplikáciu VRP2

Čítaj viac
252 videne

Aplikáciu VRP 2 využíva vyše 80 tisíc podnikateľov

Čítaj viac
58 videne